Prekių sąrašas pagal gamintoją Chaugan

Daugiau nei prieš 2500 metų Rytuose gimė Chaugan -kilnus karių sportas.

Chaugan dvasia ir elegancija išliko per amžius ir niekada neprarado esminių vertybių. Šio unikalaus sporto pavadinimu pavadinti kvepalai nuoširdžiai pagerbia jį.

Daugiau nei prieš 2500 metų Rytuose gimė Chaugan -kilnus karių sportas.Jį išrado Persijoje, ir yra įrodymų, jog Karalius Darijus Didysis (522- 486 metais iki m.a.) buvo didelis šio sporto gerbėjas. Žaidimas Chaugan išgyveno šimtmečius, išplito Arabijoje, Tibete, Kinijoje,
Japonijoje, Egipte, o 14 amžiaus pabaigoje atkeliavo į Indiją ir iš jos pagaliau pasiekė Angliją (šiuolaikinė šio žaidimo interpretacija – polo).Chaugan didingas paveldas nukelia mus atgal į praeitį, apipintą Senovės Rytų legendomis, kuomet kunigaikščiai nustatinėjo rafinuoto gyvenimo toną. Jų prabangios architektūros ir interjero pilys buvo pripildytos gardžiais aromatais; prabangių audinių užuolaidomis. Žaidžiančiu šiltu vėjaliu, praskrendančiu per sales ir glostydamas damų kūnus, kurios laukė sugr į š t anč ių k a r ių pa s idabinus ios š i l k u i r brangenybėmis, ore karaliavo smilkalų vualiai.Chaugan dvasia ir elegancija išliko per amžius ir niekada neprarado esminių vertybių. Šio unikalaus sporto pavadinimu pavadinti kvepalai nuoširdžiai pagerbia jį.

Daugiau
Rodoma 1 - 4 iš 4 dalykų
Rodoma 1 - 4 iš 4 dalykų